Më në fund, Noizy publikon projektin e ri (VIDEO)

By

Pas disa muajsh pa projekte muzikore, Noizy është rikthyer dhe ka publikuar vetëm njërën prej këngëve të paralajmëruara.

Reperi lëshoi me videoklip këngën me titull “Nuk kanë besu” të realizuar nga OTR Records dhe vet reperi.

Nëse nuk e dini, Noizy ka lajmëruar disa projekte të cilat pritet të lëshohet gjatë kësaj vere dhe më tej.

Më poshtë mund ta shihni projektin e ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm