Genta na njofton me anëtaret tjera të familjes (FOTO)

By

Këngëtarja e shumë hiteve e së fundmi edhe e këngës “Shake it” të cilën e solli në bashkëpunim me grupin Etnon, Genta Ismajli ka qenë shumë e angazhuar me koncerte e udhëtime anembanë vendeve ku gjinden shqiptarët.

Kënga “Shake it” i ofroi asaj mundësinë e të qenurit njëra prej këngëtareve më të kërkuara për mbrëmje muzikore, fakt ky që i pamundësonte kalimin më të madh të kohës me familje.

Ajo më në fund ka gjetur edhe pak kohë edhe për ta teksa shihet në një ambient shumë të ngrohtë e në mesin e familjarëve.

Në fotografinë e fundit të postuar në rrjete sociale,. Genta shihet përkrah motrave dhe anëtarëve të tjerë nga të cilat duket se ka marrë shumë në kuptimin e tipareve fizike./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm