Çfarë po ndodh me çiftin Ana dhe Bruno? Ana i thotë të gjitha

By

E ftuar këtë javë në intervistën më të shkurtër “60 sekonda” ishte Ana Gjini.

Ajo zbuloi shumë gjëra rreth jetës private si dhe foli për raportin e saj me Brunon.

Ndiqni materialin e mëposhtëm duke klikuar në videon më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm