Cila është mania më e madhe e Besa Gashit? (VIDEO)

By

Ish-Miss Kosova, Besa Gashi ishte protagonistja e intervistës 60 sekonda të emisionit Prive.

Ajo tregoi cila është mania e saj më e madhe, a mendon të bëjë edhe një fëmijë së shpejti dhe a falë gabime.

Të gjitha përgjigjet e pyetjeve të lartëpërmendura dhe më shumë, i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm