Blero dhe Afrona nisin pushimet në këtë destinacion mahnitës

By

Pushimet kanë nisur për Bleron dhe Afronën.

Çifti i njohur kanë vendosur t’i kushtojnë kohë vetëm njëri-tjetrit në një prej destinacioneve më mahnitëse.

Blero dhe Afrona kanë mbërritur në Marakech të Marokut për një javë relaksuese.

Postimet nuk kanë munguar teksa neve s’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë pushim të këndshëm dyshes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm