Blero e Afrona nisin muajin e mjaltit: Ja destinacioni i parë

By

Një muaj më parë, këngëtari Blero Muharremi ishte protagonist i një interviste ekskluzive për Prive ku shpalosi pas dasmës shumë detaje nga eventi dhe jo vetëm.

Ai mes tjerash na pati treguar edhe se ai dhe Afrona, kanë zgjedhur ishullin mahnitës të Hawaiit për muajin e mjaltit dhe duket se koha për këtë pushim të merituar ka mbërritur.

Sot përmes një postimi në InstaStory, këngëtari ka bërë të ditur se të dy janë nisur drejt destinacionit të parë: Los Angeles./Prive.al

Artikuj të ngjashëm