Prapëseprapë Peja mbetet qyteti i preferuar i Danit për këtë arsye

By

I ftuar në Prive ishte këngëtari nga Peja, Ramadani Krasniqi, i cili u përgjigj në pyetjet e fansave në “Kutia e Pyetjeve”, dhe pyetjet që erdhën në adresën e redaksisë së Prive, nuk ishin të pakta.

Ndër të tjerash ai flet edhe për sfidën më të madhe të jetës, e që ishte vdekja e bashkëshortes së tij, Emines.

Këngëtari po ashtu pohon se Peja është dhe do të mbetet qyteti i tij i preferuar për një arsye dhe liston gjërat që pëlqen të bëjë në këtë qytet.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm