Varroset Fadil Vokrri, Ledri Vula i pikëlluar

By

Sot është varrosur legjenda e futbollit shqiptar, Fadil Vokrri.

Fotografia e të ndjerit valëvitej në qiell derisa i ndjeri po varrosej.

Këtë moment e ka kapur Ledri Vula dhe e ka postuar në llogarinë e tij në Instagram, duke shkruar: “Lamtumira e fundit Legjendes”.

Fadil Vokrri ndërroi jetë në mëngjesin e së shtunës që sapo e lamë pas në moshën 57vjeçare./Prive.al

Artikuj të ngjashëm