Bleona tregon mungesën e kujt po e ndjenë në shtrat! (FOTO)

By

Këngëtarja energjike, Bleona Qereti, po vazhdon të qëndrojë në Los Angeles tash e disa vite ku edhe është mjaft aktive me projektet të ndryshme .

Ta lërë vendin e saj Shqipërinë, nuk ka qenë e lehtë aspak e sidomos të arrish të integrohesh në mesin e artistëve më të mirë ne botë, e gjitha kjo kërkon punë dhe mbështetje të madhe.

Një gjë të cilën në çdo intervist Bleona nuk ka harron ta përmend, është dhe mbështetja dhe përkrahja e madhe që ka nga familja e këtë mundohet edhe ta tregojë me disa nga imazhet që ajo sjellë për ndjekesit e saj në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi bashkë me nënën, babain dhe Jonnyn, qenin e saj në shtrat ku tregon që në atë mes po i mungon vetëm vëllau i saj Bledari për ta kompletuar portretin familjarë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm