Çiljeta zbulon talentin e fshehur dhe s’ka të bëjë aspak me muzikën (VIDEO)

By

Për herë të parë, Çiljeta zbuloi talentin e saj të fshehur.

Këngëtarja e cila ishte mjaft aktive gjatë vitit që kaloi, postoi një video në Instagram me anë të cilës na tregoi se është shumë e mirë në gjuajtje me armë.

“Ja dhe një talent i pazbuluar i imi”, ka shkruar ajo duke i bashkëngjitur emoji në formë të të qeshurave./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BsI751dgoP6/

Artikuj të ngjashëm