Luana Vjollca po publikon një këngë të re dhe titulli qenka diçka që s’e prisnim

By

Nga moderatore në këngëtare, Luana Vjollca nuk ka hezituar ta testojë veten edhe në muzikë dhe ia doli.

Vjollca e cila disa herë e ka theksuar se fillimet e karrierës skenike i kishte pasur me muzikën, tashmë ka publikuar disa këngë e njëra ndër to ishte goxha hit kësaj vere.

Pas një bashkëpunimi me këngëtarin Bujar Qamili dhe një solo projekti, Luana Vjollca ka paralajmëruar këngën e saj të re.

Me një insert publikuar në Instagram, ajo ka treguar se data e lansimit të këngës me video klip është 27 dhjetori, kurse kënga ka titullin në gjuhën turke.

“Gyle, gyle” – quhet kënga e re e Vjollcës, e që në shqip do të thotë “Lamtumirë”. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/Br0rH0yARFV/

Artikuj të ngjashëm