7 vite së bashku: Çifti i njohur festojnë përvjetorin e tyre! (FOTO)

By

Skena shqiptare në vete mbartë shumë çifte të cilat e ushtrojnë pothuajse të njejtin profesion.

Një ndër ta është edhe aktori Fisnik Ademi dhe modelja e njohur Dhurata Lipovica të cilët në shumë forma janë parë pranë ekraneve televizive.

E për çiftin në fjalë dita e sotme përkon me një datë mjaft të veçantë. Fisniku dhe Dhurata festojnë përvjetorin e shtatë të tyre teksa për këtë rast të veçantë ata zgjodhën Londrën si vendin ideal për të festuar.

Kujtojmë se dyshja nga kjo lidhje gëzojnë dy fëmijë të cilët edhe kanë plotësuar më së miri termin ‘Familje’.  /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm