Angela Martini befasohet në mënyrë mjaft të veçantë nga i dashuri! (VIDEO)

By

Bukuroshja  Angela Martini, shquhet për bukurinë e linjat sexy prej një modeleje që posedon.

Ajo tash e një kohë është në lidhje dashurie me biznesmenin romun , Dragossa Vulescu  dhe duket se gjithçka po ecën siç duhet.

Udhëtimet e dhuratat e shumta për çiftin nuk mungojnë e shpesh këto dhurata ajo i ndan edhe me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Njëjt ndodhi dhe mbrëmë me befasinë shumë të bukur e romantike që i dashuri i saj kishte përgatitur për të.

Një dhomë e mbushur me  petale trëndafili, qirinjët e shumtë  e shtonin romancën edhe më tepër dhe bënin që  ambienti të dukej shumë magjik.

E në tërë këtë befasi nuk kishte  si të mungonte as shampanja, një befasi që të gjitha vajzat do ta ëndërronin.

Duket se për çiftin gjërat po shkojnë shumë mirë dhe ndoshta së shpejti do të kemi edhe ndonjë konkretizim të lidhjes së tyre. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm