Blasta e deklaron hapur: “Kam tre vjet që nuk e kam pa djalin”

By

Për disa nga ju që nuk e dini, Blasta është një burrë i divorcuar dhe baba i një djali.

Për ish bashkëshorten e tij dhe djalin, brenda shtëpisë ai ka biseduar hapur edhe me Melisën.

Lexoni të plotë lajmin e mëposhtëm.

Blasta flet për të birin dhe arsyen pse u nda nga bashkëshortja

Ndërkaq, mbrëmë pas darkës së të nominuarëve, Blasta në bisedë me banorët foli pak për djalin e tij. Ndër të tjerash ai deklaron hapur se ka tre vjet që nuk e ka parë të birin.

Ai rrëfen se ish-gruaja e tij jeton jashtë vendit dhe kjo është arsyeja që ai nuk ka takuar të birin për kaq shumë kohë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm