Çka po përgatit Ermal Fejzullahu?!

By

Sezona e verës si gjithmonë është shumë e ngarkuar për Ermal Fejzullahun. Angazhimi i tij nëpër gëzime familjare e tërhoqi pak nga projektet muzikore.

Por në vjeshtë nuk e pengon asgjë për të sjellë risi. Ai është në përgatitje të një super balade e cila pritet të publikohet së shpejti.

Kënga është përpunim nga Hekuran Demaj, teksti dhe muzika janë realizuar nga Valon Biba ndërsa orkestrimi i është besuar Virusit.

Xhirimet e baladës “Kthema edhe një herë” po filmohen nga produksioni Imagine./Prive.al

Artikuj të ngjashëm