Pas Jonidës dhe Alaudinit, në shtëpi futën Olti dhe Anita

By

Hyrja e prezantuesve zyrtarë të Big Brother VIP Kosova, Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi u përcoll me një mori situatash interesante.

Ata vazhduan të ngacmonin në mënyrë shumë qesharake banorët të cilët nuk duheshin që në asnjë mënyrë të reagonin.

Pas dyshes prezantuese, në shtëpi u futën edhe Olti me Anitën të cilët panë nga afër shtëpinë që aq me zell e komentojnë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm