Edhe një hit nga dyshja e famshme…

By

Sërish bashkë për një tjetër hit…

Alban Skenderaj dhe Young Zerka kanë bashkuar edhe njëherë forcat për një duet të ri i cili mbanë titullin ‘Deja Vu’.

Të dy artistët e kanë bërë të ditur lajmin duke postuar një imazh në rrjete socila me përshkrimin ‘coming soon’.

Ka qenë suksesi i  ’24 orë’ – projekti i cili ka arritur miliona klikime në youtube, ai që shtyu Albanin e Young Zerkën të sjellin edhe një tjetër hit.

Kënga pritet të dalë gjatë javë së ardhshme./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BkVo4HagPU4/?taken-by=youngzerka

Artikuj të ngjashëm