Bëni këto ushtrime në mëngjes për një trup si të Soni Malajt (VIDEO)

By

Soni Malaj ka kohë që bën palestër.

Por, përveç kësaj, ajo ushtron edhe në ambiente të hapura dhe këtë e ka dëshmuar shpesh përmes videove të cilat i ka publikuar në rrjete sociale.

Format e saj janë shumë seksi, duke marrë parasysh që ajo është edhe nënë dhe që ta keni një trup si të saj, këngëtarja shpërndau sërish një video për motivim.

“Mëngjes i hershëm”, ka shkruar ajo teksa shihet duke ushtruar me pesha jo shumë të rënda.

Prandaj, nëse doni që t’i keni format si të Sonit, shikojeni këtë video dhe shumë të tjera e më pas praktikojini ato./Prive.al

Artikuj të ngjashëm