Soni Malaj i ka dy fjalë për Elvana Gjatën

By

Këngëtarja Soni Malaj në një intervistë nga porti i Durrësit me Vlorijan Halilin shpalosi më shumë nga projekti i ri ‘Loca’ dhe planet për të ardhmen.

Por, në një pjesë të intervistës ajo foli edhe për tendencën e depërtimit ndërkombëtar të artistëve shqiptare.

Duke folur pa cekur emra, Soni tha se ndonjëherë nuk mjaftojnë shumë dollarë pagesë për një producent të vetëm në rrugën e vështirë drejt famës internacionale.

Por, nga Vlorijan Halili, Soni u pyet specifikisht edhe për (ish) mikeshën e saj të dikurshme, Elvana Gjatën e cila debutoi pak ditë më pare me ‘Forever is Over’.

Pa i përmendur fare emrin, ajo pati një deklaratë interesante mbi etapën e re të ish shoqes së saj.

Ndiqni videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm