Besi thumbon Elvanën e Ermalin (FOTO)

By

Udhëtimi i Elvana Gjatës, Ermal Mamaqit me bashkëshorte dhe i Almeda Abazit me Tolgahan Sayisman për një koncert të Beyonce në Francë është komentuar së fundmi nga humoristi Bes Kallaku.

Besi, ka thumbuar kolegun e tij dhe këngëtaren shqiptare për prezencën përmes një fotomontazhi ku shfaqet me Rihanna-n.

‘Disa shkojn deri n’Fronc per Beyoncen, kurse ca te tjerve i vjen Rihanna vete per foto. Hehehehe. Villageman for life ‘ – shprehet Kallaku në postimin e bërë. /Prive.al

Disa shkojn deri n’Fronc per Beyoncen, kurse ca te tjerve i vjen Rihanna vete per foto. Hehehehe. Villageman for life.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Artikuj të ngjashëm