Bebe Rexha sapo na zbuloi të dashurin?

By

Në një foto që postoi në llogarinë e saj në Instagram, Bebe Rexha ngriti dyshimet që ajo ka një interes të ri romantik.

Në foton e postuar, dyshja duken shumë të afërt, gati për një puthje para se fotoja të shkrepej, dhe fytyra e burrit misterioz ishte e mbuluar me një zemër të madhe.

“Urime ditëlindjen, zemër”, shkruan ajo.

A e konfirmoi këngëtarja se është në lidhje apo thjesht po ngacmon ndjekësit e saj? Kjo pritet të shihet! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm