Remzie dhe Nexhat Osmani publikojnë “O sa mirë”

By

Remzie dhe Nexhat Osmani kanë publikuar të shtunën videoklipin e tyre më të ri të punuar nga EMF Creative.

Kjo prurje këtë herë është punuar në tekst e muzikë nga Remzie Osmani e teksa aranzhmani nga Valter Beqo.

Rreth këtij projekti pak para se të kishin premierën në Privé folën dy protagonistët duke treguar detajet e realizimit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm