S4MM bashkëpunon me artistin gjerman në projektin e ri (VIDEO)

By

S4MM ka bashkëpunuar me artistin gjerman Schubi AKpella për projektin e ri muzikor.

“Burnout” (digjem) quhet kënga e publikuar nga artistët.

Teksti i këngës është në gjuhën shqipe dhe gjermane.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm