Rikthimi bombastik i Tunës, publikohet kënga e re (VIDEO)

By

Sapo është publikuar projekti më i ri i Tunës me titull ‘Chonga’.

Ky është rikthimi i artistes pas një kohe të gjatë larg muzikës pasi iu përkushtua familjes.

Tuna ka qenë njëra ndër artistet më të përfolura për shumë vjet me radhë për stilin e saj si në muzikë ashtu edhe në veshje.

Ajo numëron shumë hite të cilat edhe sot vazhdojnë të dëgjohen.

Më poshtë ju ftojmë ta shihni super-projektin bombastik i cili “sapo doli nga furra”.

Super seksi, atraktive dhe energjike si gjithmonë, Tuna është rikthyer sikurse ajo e vjetra, e kjo këngë e saja me padyshim që do jetë hit i kësaj vere. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm