Upsss: Skerdi ka disa fjalë për Renato Mekollin

By

Këngëtari me prejardhje nga Shqipëria, Skerdi, pati disa fjalë për të famshmin Renato Mekolli – shefi i kuzhinës më të njohur ‘Hell’s Kitchen’ tashmë edhe në Shqipëri.

Shumë prej jush e dini që Renato është jashtëzakonisht i rreptë kur bëhet fjalë për disiplinë në kuzhinë.

Pikërisht për këtë, e ka komentuar Skerdi.

Këngëtari bëri disa instastory mbrëmë, njëra prej tyre ra në sy.

‘Gangsteri më i madh për momentin’, shkroi Skerdi me shaka, në momentin kur Renato po i kritikonte skuadrat.

‘Hell’s Kitchen’ është program i krijuar nga Cedi Grodon Ramsey, i nominuar tre herë për çmimet Emmy Awards, dhe tani vjen si patentë e blerë në ekranin e Top Channel, me Renato Mekollin.

Artikuj të ngjashëm