Bebe Rexha bën një koment jo fort të zakontë për veten!

By

Ajo ishte veshur e rregulluar që të shkonte e të pranonte çmimin e radhës që po i ndahej.

Bebe Rexha kësaj here u shpërblye me çmimin Kënga më e Dëgjuar Pop për vitin 2018-të, ndërsa në eventin e Broadcast Music INC. zgjodhi të vishej goxha interesant.

Një setër elegante në pjesën e sipërme, dhe një palë pantallona krejt transparente në pjesën e poshtme.

Madje, ajo vet ka bërë një koment të pazakontë për veten!

“Veshja ime. Profesionale në pjesën e sipërme dhe si k*** në pjesën e poshtme”, ka shkruar Rexha. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm