Aventurat verore të Almedës dhe Tolgas përmes fotografive

By

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman po shijojnë pushimet e tyre në një jaht luksoz, duke shëtitur brigjet dhe plazhet e Turqisë.

Fotot e postuara në Instastory nga Almeda Abazi kanë ngritur dyshimet për një zënkë mes çiftit, ku duket se Tolga që ka kapur nga qafa Almedën.  E gjitha kjo duket si një skenë filmi, ku Tolga grindet me Almedën dhe motra e kësaj të fundit vjen ‘ta shpëtojë’.

“My superwomen,” -shkruan Almeda për motrën.

  

Artikuj të ngjashëm