Gjithçka që ndodhi brenda festës së Bora Zemanit (VIDEO)

By

Bora Zemani para pak ditësh mbushi 30 vjeç dhe sigurisht nuk kaloi pa një festë madhështore.

Me një ambient përrallor dhe shumë miq, familjar e të famshëm, prezantuesja e njohur e shijoi në maksimum natën e saj.

Prive iu sjell gjithçka që ndodhi brenda përmes storjes së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm