Afërdita me të dashurin në Kroaci!

By

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj pasi përfundoi punët për këngën e re në Kosovë është nisur drejt Kroacisë.

Në këtë vend nuk është vetëm por me të dashurin e saj Jakub Kindl.

Përmes një fotografie të publikuar në instagram shihet se çifti ka filluar pushimet  e tyre./Prive.al

Artikuj të ngjashëm