Melinda Ademi dhe Rina Balaj shkaktojnë “Tornado”

By

jë bashkëpunim është në punë e sipër dhe kësaj here na sjell dy artiste shumë të dashura bashkë.

Bëhet fjalë për Melinda Ademin dhe Rina Balaj, të cialt bënë të ditur se po vijnë me një bashkëpunim.

Dyshja publikuan pak nga kënga e re me anë të një videoje në Instagram ku shfaqen të dyja në shesh xhirimin e videoklipi të ri.

Kënga e re titullohet “Tornado” dhe detaje të tjera të publikimit nuk janë bërë akoma të ditura. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

Artikuj të ngjashëm