Beatrix Ramosaj del me deklaratë pas asaj që tha Albano Bogdo

By

Beatrix Ramosaj më në fund është deklaruar zyrtarisht rreth ‘humorit’ të aktorit Albano Bogdo ditë më parë.

Ajo që tha aktori shqiptar ka revoltuar shumë fytyra të njohura publike të cilat kanë reaguar edhe në rrjete sociale.

Më e goditura sigurisht ka qenë vet Beatrixa bashkë me vëllanë e saj Albanin.

Megjithatë, Trixa thotë se aktori me ‘humorin’ e tij ka lënduar të gjitha gratë shqiptare dhe poashtu zbuloi se ka marrë masa ligjore.

Lexoni të plotë deklaratën e Trixës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm