Modelja shqiptare shfaqet në kopertinën speciale të “Vogue Korea”

By

Sihana Shalaj, një emër premtues tejet i kërkuar nga pasarelat e shtëpive të modës pasi ka rënë në sy të një prej kompanive të modës në Mbretërinë e Bashkuar, me të cilën ka nënshkruar kontratën e madhe.

Ajo së fundmi është shfaqur në kopertinën speciale të Vogue Korea e quajtur “Një odë për rininë”.

Më tej llogaria zyrtare e revistës në Instagram ka shkruar: “Dashuri dhe shpresë e treguar nga 10 të rinj. Modelet Sihana dhe Ruben qëndruan para kamerës së Vogue të veshur me koleksionin e vjeshtës të Miu Miu”.

Shihni më poshtë postimin e plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm