Emina Cunmulaj shkëputet nga rrjetet sociale për një arsye mjaft prekëse

By

Pamjet tragjike të luftës mes Izraelit dhe Palestinës dhe mediat që vazhdimisht raportojnë informacionet e fundit për ngjarjen, si duket e kanë bërë modelen shqiptare Emina Cunmulaj të shkëputet nga rrjetet sociale për një kohë të pacaktuar.

Ajo e bëri të ditur këtë përmes një postimi në InstaStory, ku njoftoi ndjekësit e saj se po largohet nga rrjetet sociale, pasi asaj i nevojitet një shkëputje.

“Kam nevojë për një shkëputje nga rrjetet sociale. Mjaft më. Njerëzit po vdesin dhe shumë njerëz të pafajshëm. Të lutem Zot, ndihmoje njerëzimin,” shkroi Emina.

Shihni postimin e saj më poshtë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm