“Aty e kam barkun”, Orinda Huta tregon trupin e saj pas lindjes

By

Javë më parë, këngëtarja dhe moderatorja Orinda Huta u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe Turjan Hyska u bëkuan me një vajzë që i lanë emrin Atara.

Por dalëngadalë, ajo po i rikthehet projekteve të saj, që kërkojnë edhe kurim.

Së fundmi, në një studio grimi ajo xhiroi veten në pasqyrë duke treguar edhe linjat e saj të paslindjes.

Teksa një mike e saj dëgjohet duke thënë se ku e kë barkun, ajo kthehet në profil dhe shumë e qeshur thotë, “Ja, aty aty e kam barkun”.

Këngëtarja në vazhdimësi ka qenë shumë e hapur për rrugëtimin e shtatzënisë dhe paslindjes duke theksuar gjithnjë se një trup i shëndetshëm është një trup i bukur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm