Premierë: “M’ke rrejt” nga Skerdi dhe Teuta Selimi (VIDEO)

By

Sapo u publikua bashkëpunimi i parë mes Skerdit dhe Teuta Selimit.

Kënga quhet “M’ke rrejt”, me melodi dhe tekst nga Skerdi ky mysafire ështê Teuta.

Klipin e ka realizuar Valon Aziri./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm