Gjiko vë në siklet Elitën para prindërve të tij

By

Para pak ditësh, Prive, raportoi se çifti, Elita Rudi dhe Gjiko, kishin nisur pushimet me prindërit e reperit.

Teksa familja po shijojnë disa ditë relaksi, dyshja kanë ndarë momente të vogla me ndjekësit në llogaritë e tyre në Instagram

E duke ditur natyrën hokatare të Gjikos, ai nuk e humbi asnjë mundësi që të vinte Elitën në siklet para prindërve të tij.

Teksa ajo po ha një pjeshkë, reperi i thotë “Ti je më pjeshkë, se pjeshka që po ha”, para prindërve të tij.

Ndiqni më poshtë videot që Gjiko ndau në llogarinë e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm