Sara Hoxha do të ketë gjithmonë këtë kujtim nga shtatzënia

By

Teksa të gjithë po presin lindjen e vajzës se Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës, të gjithë fansat kanë sytë nga ata.

Për më tepër, së fundmi, Sara Hoxha na ka ndarë edhe më shumë detaje nga lidhja e saj me Ledrin dhe shtatzënia.

Tani ajo ka ndërmarrë një hap shumë interesant, që gjithmonë të ketë një kujtim nga shtatzënia e saj e parë.

Barku i saj i rrumbullakosur do të ruhet përjetë si skulpture gipsi.

Më poshtë mund të shihni postimin e saj të plotë. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Artikuj të ngjashëm