Atdheu ia “vjedh” puthjen e parë Julit? (VIDEO)

By

Marrëdhënia mes Atdheut dhe Julit po shkon duke u intensifikuar.

Ata kaluar natën mbrëmë në një shtrat.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)


Të afërt janë treguar edhe në mëngjes, duke sjellë një moment të dyshimtë.

Në oborr, ata për disa sekonda janë mbuluar me batanije duke fshehur veprimin që kanë mundur ta bëjnë në ata pak sekonda.

Një puthje nën batanije?

Shiheni momentin dhe vlerësojeni vetë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm