Publikohet projekti debutues i Valzës – ‘Mon Ami’ (VIDEO)

By

Valza Zhegrova ka publikuar këngën e saj të parë si artiste e re në tregun muzikor.

Gjithçka është realizuar nga Mixey – producenti i cili e mori në menaxhim dhe ka nënshkruar kontratë me të pak javë më parë.

‘Mon Ami’ quhet kënga e cila vjen e shoqëruar me klip të realizuar nga Imagine.

Shikojeni dhe na thoni si po ju duket./Prive.al

Artikuj të ngjashëm