Bruno mashtrohet keq, Vedati e banorët i bëjnë një super “prank”

By

Vedati dhe banorët e tjerë e kanë mashtruar keq Brunon.

Atij i kanë thënë që në momentin që bie gongu, banori i parë që hidhet në pishinë do të zgjedhet kapiten i javës.

Këtë gjë e kanë inskenuar me pajisje të shtëpisë, duke bërë që Bruno të bie pre e “prankut”.

Me të ndodhur kjo, kanë shpërthyer të qeshurat mes banorëve në oborr dhe pjesët tjera të shtëpisë.

Ndiqeni momentin në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm