Sërish droni mbi shtëpi, kush u surprizua? (VIDEO)

By

Droni ka fluturuar sërish mbi shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Edhe kësaj radhe u surprizua Vivien. Në mesazh shkruante: “Mos guxo mos me shku larg. Team Getinjo.”

Me këtë befasi, Vivien u emocionua sërish dhe dërgoi puthje drejt qiellit.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm