Capital T tregon arsyet pse nuk është shfaqur në emisione (VIDEO)

By

Ka shumë vjet që Capital T nuk ka dalë në emisione.

Reperi shqiptar gjithmonë ka refuzuar ftesat e televizioneve të ndryshme dhe ju tashmë mund t’i kuptoni arsyet pse artisti mori këtë vendim.

Në një paraqitje në emisionin “Zonë e lirë”, me Arian Çanin, Capo ka treguar pse nuk është shfaqur në ekran.

“Media shumë. Shumë portale, shumë televizione. Më kanë nxjerr pak prej fokusit. Nga qëllimi kryesor, një periudhë që më ka ndihmuar shumë që jam tërhequr pak”, tha reperi ndër të tjerash.

Nëse nuk e dini, më 19 shtator në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë, Capital T do të mbajë koncertin madhështor të tij në të cilin ka investuar shumë dhe ku do të ketë shumë surpriza.

Prive do t’ju mbajë të informuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm