Me një puthje në publik, Camila Cabello konfirmon lidhjen e re të dashurisë

By

Camila Cabello po i jep dashurisë një shans! Këngëtarja 25-vjeçare ka konfirmuar romancën e saj me Austin Kevitch, pas disa javësh thashetheme për statusin e lidhjes së tyre, pasi u fotografuan së bashku për herë të parë në qershor.

Çifti u fotografua duke shëtitur nëpër Los Angeles pasi pinë kafenë, duke u dukur shumë të dashuruar, megjithatë dyshja ende nuk e kanë bërë publike lidhjen e tyre në rrjetet sociale.

Camila dhe Austin u panë duke u kapur për dore dhe duke ndarë një puthje, dhe ndërsa Camila ka shmangur adresimin e thashethemeve për lidhje gjatë intervistave të fundit, ajo së fundi foli për mënyrën se si ndihet për takimin me dikë të ri pas ndarjes nga Shawn Mendes në nëntor 2021.

“Unë nuk i kushtoj shumë fokus. Unë thjesht dua të shoqërohem me njerëz, dua të bëj miq dhe kam bërë shumë miq të shkëlqyeshëm gjatë vitit të kaluar… Nëse ndodh diçka, atëherë kjo është me të vërtetë argëtuese, por nuk i bëj asnjë presion, “- i tha Camila Cosmo UK në korrik.

Ajo vazhdoi, “Më parë unë isha si “Po, dashuri, oh zot, dashuri”, dhe tani po përpiqem të kaloj një kohë të mirë,” duke shpjeguar se ajo thjesht dëshiron “të jetoj jetën time dhe të kaloj mirë. Nëse diçka del prej tyre, kjo është diçka më shumë, atëherë kjo është e mrekullueshme,” përfundoi Cabello.

Artikuj të ngjashëm