Aromë flirti? Ish-konkurentja e ‘Përputhen’ mesazhe Romeos në koncert

By

Efi nuk po i ndahet jetës së natës.

View this post on Instagram

A post shared by Ifigjenia Dhedhes (@efi.dhedhes)

Pasi përmbylli aventurën e saj në “Përputhen”, bukuroshja 26-vjeçare po shijon mbrëmjet me miqtë e saj, veçanërisht, me Mikelën, Erionin dhe Samiun, me të cilin ka mbetur shoqe.

Ata mbrëmë ishin në Prizren ku performuan treshja, Elgit, Donald dhe ROmeo.

Ky i fundit duket të ketë marrë vëmendjen e madhe të Efit.

Ajo e ka postuar në disa “story”, Romeon, të cilin e ka komplimentuar për vallëzimin, jo një por disa herë.

Flirt i Efit apo jo? Vlerësojeni vetë… /Prive.al

No description available.

No description available.

Artikuj të ngjashëm