Po presin fëmijën e dytë – Learta ndanë fotografinë e parë që ka bërë me Kushtrimin

By

Learta Jakupi dhe Kushtrim Salihu kurorëzuan dashurinë e tyre në shtator të vitit 2016, në një dasmë të madhe.

Vite kaluan dhe çifti u bënë prindër të një djali që i lanë emrin Matin, teksa tani po bëhen gati për më të voglën e shtëpisë që vjen së shpejti në jetë.

Së fundmi, sopranoja ka realizuar një sfidë ku ndjekësit e saj i kërkojnë fotografitë që duan të shohin.

Njëri nga ata deshi të shohë fotografinë e parë që ajo ka shkrepur me Kushtrimin në fillimet e tyre të para.

Shumë të buzëqeshur e më të rinj, kjo është fotografia e parë e çiftit shumë të dashur. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm