Kjo pemë prapa Gjirës ka një kuptim të veçantë për të

By

Pranvera erdhi dhe fillon edhe stina e beharit – e më së miri na e solli në mendje fotoja e fundit që Gjira postoi në llogarinë e saj.

Ajo dhe djali i saj Mael pozuan para një peme më lule rozë të cilën artistja e cilëson si të preferuarën e saj.

Po ashtu ajo ka një kuptim të veçantë për këngëtaren sepse simbolizon Maelin i cili solli pranverën në jetën e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm