Ardian Bujupi publikon klipin “Modela”

By

Pas mesnate Ardian Bujupi ka publikuar videoklipin e tij më të ri që titullohet Modela.

Boyd dhe MB kanë krijuar këngën, me master të Pedro Luis Lima Pinto.

Ky projekt është gërshetim mes dy gjuhëve shqip dhe gjermane, dhe që në orët e para ka marrë goxha shumë vëmendje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm