Festë e ‘çmendur’ në Tiranë me rastin e ‘8 marsit’ (VIDEO)

By

Edhe këtë vit siç ndodh rëndomt në trojet shqipfolëse më 8 mars, në ditën simbol të gruas nuk protestohet por festohet.

Nuk kishte se si të ndodhte edhe në kryeqytetin shqiptar, Tiranën, vend në të cilin kjo festë duket se kaloi çdo parashikim.

Disa gra kanë zgjedhur që të lënë anash traditën e drekave dhe darkave dhe t’ia mësynë klubeve të natës për një tjetër lloj feste.

Në disa video të shpërndara në rrjete sociale shihen disa vajza të cilat festojnë me striptistë të cilët i kanë marrë ato në skenë e duke shfaqur veprime erotike.

Për më tepër videot flasin vetë. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm