Edhe një këngë bashkë: Mozzik dhe Loredana hyjnë në 2019 me “Romeo&Julieta” (VIDEO)

By

Pas këngës shumë të suksesshme bashkë dhe pasi u bënë prindër të vajzës Hana, Mozzik dhe Loredana kanë realizuar edhe një projekt bashkë.

“Romeo&Julieta” quhet kënga e re cila do të publikohet gjatë vitit 2019.

Ka qenë Mozziku ai që e ka publikuar një video në Instagram me anë të cilës na zbuloi pak nga kënga e re.

Nëse nuk e dini, të dy do të performojnë sonte në Ferizaj në qytetin e tyre të lindjes, pas një kohe të gjatë pa koncerte./Prive.al

Artikuj të ngjashëm