Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur mes Dafinës dhe Varrosit

By

Dafina Zeqiri dhe Varrosi janë bërë bashkë për herë të parë për një këngë e cila u publikua sot.

Kjo këngë e këtyre dy artistëve, poashtu dëshmon shoqërinë e Dafinës me Noizyn pasi për javë të tëra, në mediat online u tha se të dy kishin prishur raportet dhe se nuk po flisnin më bashkë.

Projekti është finalizuar edhe vizualisht dhe ju mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm